cz | en

O naší prádelně

Prádelna v Čechtické ( Prádelna Praha ) nabízí kvalitní praní prádla (nejen prádla), čištění prádla, mandlování a ruční žehlení prádla všeho druhu. Jsme malá rodinná prádelna v Praze, které záleží na dobře odvedené práci, a proto se nemusíte bát svěřit své prádlo do našich rukou. Pro každého zákazníka naší prádelny pereme a žehlíme zvlášť, takže se prádlo nikdy nemůže pomíchat s cizím. Starosti si nemusíte dělat ani s doručením zakázky do provozovny (naší prádelny v Praze). Prádlo vyzvedneme a poté předáme čisté dle přání klienta u něj doma, v zaměstnání nebo na jiném určeném místě.

Prádelna trochu jinak…

„Když jsem pracoval jako manažer ve špičkových hotelech, musel jsem si oblékat perfektně vyžehlené košile. Jako vedoucí pracovník jsem neměl moc času jezdit do prádelen tam a zpět a nechávat si košile žehlit, proto jsem si je začal žehlit sám. Překvapivě jsem se při této činnosti příjemně odreagoval. Protože mě žehlení začalo opravdu bavit, začal jsem žehlit i pro jiné. Práce ale přibývalo a já na to sám již nestačil. V roce 2010 jsem tedy založil malou rodinnou prádelnu a přibral k sobě několik příjemných, pracovitých a velmi pečlivých žen. V naší prádelně neklademe nikomu žádné bariéry. Pracují u nás především hendikepovaní lidé. Rád bych z naší prádelny vytvořil chráněnou dílnu, protože mě velmi tíží situace znevýhodněných lidí, kteří těžko shání práci.

… odložte žehličky a věnujte se sobě!

„Ačkoli může být mnoha lidem žehlení a praní také zálibou, dle vlastní zkušenosti vím, že člověk díky tomu ztratí velké množství času, který by se dal využít daleko efektivněji. V současné době se proto snažím své okolí přesvědčit o tom, aby odložilo žehličky a prkna a vydalo se raději do kina, věnovalo se rodině, svým přátelům, protože o jejich prádlo se postará naše prádelna jako o své vlastní!“

Vladimír Lambl

NOVINKY

Nový článek

Rozhovor s Vladimírem Lamblem z firmy Vyžehlená košile.

více

Reklamní spot

Od 10.6. 2013 je možné poslouchat náš reklamní spot na rádiu Oldies.

více

Nový článek

Článek, který Vám poradí, jak správně žehlit košile.

více